Binlerce mutlu aile

Binlerce mutlu aileye kusursuz hizmet verebilmek için gece gündüz çalışıyoruz İnsanların evinde ve ofisinde huzur ve mutlu yaşantıları sürdürebilmeleri için kalitemizden ödün vermiyoruz.

En kaliteli hizmet

Tüm çalışanlarımıza verdiğimiz hizmetlerde sürekli eğitimler vererek en kaliteli hizmeti vermeyi sağlıyoruz. Toplu Yapılarda yaşayan sakinlerin huzurlu, mutlu ve güven içerisinde yaşamalarını sağlamak için yaşam kalitesi yüksek hizmet sunmak asıl hedefimizdir.

Profesyonellik

Profesyonel eğitimli, disiplinli, fiziki yeterlilikte ve deneyimli eleman, idareci ve yöneticilerden oluşan kadromuz tam müşteri memnuniyeti prensibiyle yoluna devam etmektedir.

sorun için değil çözüm ve güven için varız

Değerlerimiz

İşi alma pahasına müşterilerimizi yanıltmanın aslında hizmet alana da verene de çok daha pahalıya mal olacağı inancındayız. Zira yeterli standartlarda sağlanamayan bir hizmetin yarardan çok ciddi zararlar getireceği malumdur. Bu noktadan hareketle; yönetim ve işletme hizmetini, ancak bu yeri layığı ile doldurabilecek düzeyde bilinçli, eğitimli, disiplinli, fiziki yeterlilikte ve deneyimli eleman, idareci ve yöneticilerden oluşan bir kadro ile yerine getirecek, tam müşteri memnuniyeti prensibimizden yola çıkarak, ‘sorun için değil çözüm ve güven için varız’ anlayışıyla yapılanmayı esas aldık.

 

Sadece hizmet sunumunda değil, aynı zamanda da destek sisteminde tutarlı bir yaklaşım benimsemekteyiz.

 

İLETİŞİM

Teknik Bakım

Bahçe Bakımı

Temizlik Hizmetleri

7-24 HİZMET İÇİN YANINIZDAYIZ

İLETİŞİM

Teknik Yapı Plaza, Barbaros Mah., Ihlamur Sk. No:2b (Uphill Court) Ataşehir, 34746

(0216) 688 78 78 (pbx)

info@aktif-yasam.com

© Copyright Aktif Yaşam 2016. Tüm Hakları Saklıdır.